Meghívott előadóink voltak

Alexander Brodyüzletember, író, reklámszakember

Árpás László sonkamester

Bakóczy Róbertvitorlázó

Balázs Zoltánszínész, rendező

Bódog Norbert ACC-executive coach

Bojtos Zoltándrágakő kereskedő

Bielek Elemértahiti gyöngy termelő és kereskedő

Brainel Mehandistílusszakértő

Csizmadia Balázsportfolio.hu, elemző

Debrődi Gábormúzeumigazgató, történész

Drienyovszki Jánosmediátor, a Pártfogó Felügyelői Szolgálat bűnügyi mediátora

Ebedli Gyulabelsőépítész

Farkas Gergelyönkéntes tűzoltó

Farkas Miklósturisztikai szakember

Forczek Ákosnemzetközi borkereskedő

főtisztelendő dr. Gájer László atya –  érseki titkár

Görög Ibolyaprotokollszakértő

Heimann Zoltánborász

Herman Péter – az RTL Magyarország kreatív igazgatója

dr. Jagicza ÁgnesHR és szervezetfejlesztési szakember, coach

Jaksity György – a Concorde Értékpapír Zrt. igazgatóságának elnöke

Jean-Claude Guascha Baron de Sigognac Armagnac tulajdonosa

Kass Zsoltórakereskedő

Kádár Zoltánórakereskedő

Károly JózsefBuda legnépszerűbb hentese
dr Kerekes Ferencháziorvos, Sajóbábony
Kormos Gyulakommunikációs vezető Pannonhalmi főapátság
Kürti Tamás – a KÜRT Akadémia tulajdonosa, intézményvezetője

 

Maklári Zoltánmérnök, humidor építő

Marek Csabakéskészítő iparművész

dr. Matos Orsolyafogorvos

Mátrai R. Győzőszakpszichológus, coach

Németh Gáborsportlövész, fegyverszakértő

Nógrádi Györgybiztonságpolitikai szakértő, közgazdász, egyetemi tanár

dr. Pamjav HorolmaBudapesti Orvosszakértői Intézet DNS Laboratóriumának vezetője

dr. Parti Tamásközjegyző, a Budapesti Közjegyzői Kamara elnöke

dr. Pádár Zsolt igazságügyi genetikus szakértő

Poós PéterVI. danos taekwondo mester

dr. Rácz GáborPR és kommunikációs szakember

Réz Andrásfilmesztéta, műfordító, forgatókönyvíró, reklámszakember

Rónai Pálkarmester

dr. Schiffer Miklósstílusszakember

Schiwert-Takács László – az RTL Magyarország marketing-kommunikációs igazgatója

Schobert Norbertaerobik-oktató és tréner, üzletember

Sík Zoltán NándorNemzeti Hírközlési és Informatikai Tanács , alelnök

Somogyi Bertalancigar box gitár mester

Szaladják István (Tai Kyo)  – Zen tanító

dr. Szentgyörgyi Viktorbiológus, amatőr kísérleti régész

Szécsényi Bálint – az Equilor Befektetési Zrt. vezérigazgatója, a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) alelnöke

Szécsényi Mihálytörténész, főlevéltáros

Szittnyai Zalánborszakértő

Tábor Istvánboripari vállalkozó

Tenner Benjamin – a Konyhakör ötletgazdája

Török AttilaEurópai Uniós pályázatok

Varjasi Zoltán –  aranykereskedő és El Camino gyalogló

dr. Vellai Tiboregyetemi tanár, az ELTE genetikai tanszékének vezetője

dr. Windisch Péterfogorvos, a SOTE Parodontológiai Klinika igazgatója